Wyprzedaż

Medyczny sprzęt komputerowy - sprzedaż online

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że znajdą tu Państwo medyczny sprzęt komputerowy, dzięki któremu reprezentowana placówka służby zdrowia będzie pracować o wiele sprawniej, niezależnie od tego czy jest to szpital, klinika, oddział pomocy doraźnej, sanatorium czy gabinet dentystyczny.

Komputery ALL-IN-ONE

Komputery All-IN-ONE to kompleksowe urządzenia zawierające w sobie mocną jednostkę obliczeniową, uzupełnioną o dotykowy ekran, co czyni ten sprzęt całkowicie samodzielnym.

Naszych komputerów medycznych mogą Państwo używać na przykład do zbierania informacji o pacjencie w rejestracji przychodni, czy szpitala, ale przede wszystkim są niezbędne na  salach  operacyjnych czy w gabinetach zabiegowych, gdzie sterylność jest bezwzględnie wymagana. W ofercie posiadamy zróżnicowaną gamę produktów tej klasy. Może to być mniejszy sprzęt jak 15,6"  komputer CyberMed CM-M156, który charakteryzuje się zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię elektryczną i pracuje bez zasilania nawet do 14 godzin, lub dużo większe urządzenia jak 24" CyberMed CM-NB24k który  może być używany jako zaawansowany komputer diagnostyczny do obrazowania, dzięki wyświetlaczowi ULTRA HD 4K.

Monitory medyczne

Monitory medyczne to wyjątkowe urządzenia które znacząco różnią  się od ich klasycznych odpowiedników. Sprzęt taki musi być odpowiednio zabezpieczony, tak aby na jego powierzchni nie rozprzestrzeniały się zarazki. Dlatego obudowy do naszych monitorów wykonane są z tworzyw sztucznych o właściwościach antybakteryjnych. Taka  powłoka antybakteryjna jest bardzo trwała, tak aby nie można było jej zmyć podczas czyszczenia.

Tablety medyczne

Medyczny sprzęt komputerowy marki Cybermed, to także bardzo poręczne tablety, będące przenośnymi bazami danych o wysokiej mocy obliczeniowej, przystosowane do używania w placówkach  służby zdrowia. Posiadają wzmocnioną obudowę chroniącą je przed uszkodzeniami. Jednym z kilku udogodnień zastosowanym w naszych tabletach jest możliwość skanowania recept oraz leków, dzięki wbudowanemu czytnikowi kodów kreskowych.

Klawiatury medyczne / Myszki medyczne

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie szeroką gamę akcesoriów komputerowych takich jak myszy i klawiatury medyczne. Sprzęt ten umożliwia bezawaryjną pracę nawet w najcięższych warunkach, a takie  niewątpliwie występują w zakładach opieki zdrowotnej. Klawiatury i myszy przez nas oferowane nie posiadają przerw między klawiszami, nie ma więc obaw że wpadną w nie drobiny kurzu drobiny, lub co gorsza bakterie.

Dokładamy wszelkich starań, aby ceny naszych produktów były konkurencyjne, jednocześnie nie obniżając wysokiej jakości ich wykonania. Zapraszamy do zakupów online.