Tablety medyczne 

Jest 2 produktów.
2 Komentarz (y)
Tablet medyczny CyberMED Rx z czytnikiem kodów kreskowych 2D, RFID
1 Komentarz (y)
Tablet medyczny CyberMED Rx z czytnikiem kodów kreskowych 2D, RFID
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Tablety medyczne

Tablety medyczne

Marka CyberMed posiada w swojej ofercie tablety medyczne. Są to poręczne urządzenia o wysokiej mocy obliczeniowej przystosowane do używania w szpitalach klinikach czy przychdniach. Służba zdrowia potrzebuje takich urządzeń , by przyspieszyć czynności związane obsługą pacjentów oraz podnieść poziom ich obsługi.  Tablety medyczne ...

Tablety medyczne

Marka CyberMed posiada w swojej ofercie tablety medyczne. Są to poręczne urządzenia o wysokiej mocy obliczeniowej przystosowane do używania w szpitalach klinikach czy przychdniach. Służba zdrowia potrzebuje takich urządzeń , by przyspieszyć czynności związane obsługą pacjentów oraz podnieść poziom ich obsługi.  Tablety medyczne CyberMed posiadają wzmocnioną obudowę chroniącą je przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem czy zachlapaniem wodą. Umożliwia to  klasa szczelności na poziome IP65.

Tablet medyczny CyberMED CM-T10C charakteryzuje wysoka moc obliczeniowa uzyskana dzięki czterordzeniowemu  procesorowi Intel N2930, posiada wygodny uchwyt do przenoszenia, kamerę internetową zarówno z przodu jak i tyłu, może być także wyposażony w czytnik kodów kreskowych, pozwalający lekarzom i pielęgniarkom na skanowanie leków i recept, co znacząco usprawni ich pracę. 

Tablet CyberMED CM-Rx  odznacza się wyjątkowo długą pracą bez konieczności wymiany baterii wynoszącą nawet 10 godzin.  Stan naładowania baterii widoczny jest zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia, wymiana trwa klika sekund i można to zrobić bez wyłączania urządzenia. Rozdzielczość  ekranu Full Hd zapewnia wyraźny i przejrzysty obraz. Tablet wyposażony jest w skaner linii papilarnych, dzięki czemu niepowołane osoby nie będą mogły mieć dostępu do urządzenia. 

Sklep internetowy CyberMed.pl daje Ci możliwość personalizacji sprzętu. Na Twoje życzenia możemy wyposażyć nasze tablety na przykład w Moduł 4G LTE, dodatkowe szkło antyodblaskowe, uchwyt ścienny, certyfikowany czytnik RFID. Wyposażenie dodatkowe takiej jak ładowarka na 6 baterii zwiększy użyteczność naszych  tabletów.

Poniżej widoczne są ceny podstawowych wersji tabletów. Na Twoje życzenie przygotujemy wycenę online dla konkretnej wybranej przez Ciebie specyfikacji. Po prostu kliknij w przycisk "Zapytaj o produkt" znajdujący się na górze opisu każdego produktu i napisz jakich funkcji potrzebujesz.

Więcej