Nowe
CyberMED  CM-XB24k

CyberMED CM-XB24k

Nowy produkt

CyberMED  CM-XB24k monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

CyberMED  CM-XB24k

CyberMED CM-XB24k

CyberMED  CM-XB24k monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Monitor medyczny 4k zaprojektowany do obrazowania diagnostycznego

Monitor medyczny CyberMED CM-XB24k oferowany przez sklep internetowy CYBERMED  posiada panel LED MVA o maksymalnej rozdzielczości 3840 x 2160.  Ulepszona częstotliwość odświeżania zapewnia wyraźniejszy obraz dla techników, lekarzy i chirurgów wszystkich specjalności.

Małe złamania  można przeoczyć na monitorach medycznych o standardowej rozdzielczości. Skanowanie w niskiej rozdzielczości stwarza również więcej miejsca na interpretację, gdy obraz jest zamazany lub ciemny, diagnoza staje się bardziej sztuką niż nauką. Monitor medyczny wysokiej rozdzielczości może zredukować błąd interpretacyjny, oferując po prostu więcej szczegółów, lepsze oświetlenie i wyraźny, wielowarstwowy obraz obrażeń lub nieprawidłowości. Komputery i sprzęt do przetwarzania obrazu dokonują ogromnych skoków w zakresie mocy przetwarzania i możliwości skanowania, ale monitor o standardowej rozdzielczości eliminuje wszystkie te zalety, po prostu nie mając technologii pozwalającej na odtworzenie tego, co faktycznie skanuje.


Monitory medyczne UHD ułatwiają skanowanie 3D i mikrochirurgię

Monitory medyczne muszą być w wysokiej rozdzielczości, aby pasowały do ​​obecnej technologii, ale ponadto muszą być gotowe na przyszłość obrazowania cyfrowego. Wydajność procesorów komputerowych i procesów graficznych stale rośnie, zapewniając lekarzom i radiologom najnowocześniejszą technologię obrazowania.

Trójwymiarowe skanowanie tomograficzne stało się bardziej popularne, ponieważ zapewniają pełną, wielowarstwową, manipulowaną trójwymiarową mapę obszaru problemu pacjenta (lub całego ciała). Te skany mogą przenikać, różnicować i renderować warstwy takie jak układ szkieletowy, mięśniowy, a nawet nerwowy. W miarę jak te skany stają się dokładniejsze, ekran staje się urządzeniem kluczowym: lekarze i technicy widzą tylko to, co może wyświetlić monitor.

Operacja zdalna i operacja wspomagana robotem (jak system Da Vinci) mogą teraz działać na częściach ciała, które były kiedyś zbyt małe lub zbyt niebezpieczne, aby nimi manipulować. Wcześniej trudne do znalezienia i operowania,  torbiele jajników, można usunąć za pomocą chirurgii endoskopowej  wspomaganej robotem. Skalpele, kleszcze i mikrolasery biorące udział w tych mikrochirurgiach działają w skali mikronów i wymagają najlepszych możliwych monitorów medycznych i obrazów, aby uchwycić maksimum szczegółów w tej skali.

Zasilanie  bateryjne

Monitor medyczny CyberMED CM-XB24k  wykorzystuje technologię szybkiej wymiany akumulatorów. Monitor ten, zasilany 3 bateriami litowo-jonowymi, można zamontować na wózkach bez zasilania. Monitory te mogą zasilać inne urządzenia, takie jak mały  komputer  lub skaner kodów kreskowych, co czyni go wydajną, oszczędną alternatywą. Dzięki technologii  szybkiej wymiany wyczerpane akumulatory można wymieniać na całkowicie naładowane bez koniecznośći przerywania pracy.
Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

AKCESORIA ORAZ OPCJE ROZBUDOWY:

■  Antyrefleksyjny panel dotykowy

■ Szybko wymienialne baterie

■  Moc wyjściowa DC dla urządzeń peryferyjnych

■  Wyświetlacz LED 4K MVA

■  Kamera internetowa 5 MP do video połączeń online

■  Zintegrowany czytnik RFID

■  Czytnik kart elektroniczncyh

■  Czytnik linii papilarnych

■  Uchwyt ścienny 

Wyświetlacz - przekątna ["] 24
Rozdzielczość [pikseli] 3840 x 2160
Jasność 300 nits
Kontrast 1000:1
Ekran dotykowy pojemnościowy
Klawiatura Ekranowa
RFID opcja
Port USB 2x USSB 3.0
Inne porty 2x WiFi AUX, 1x HDMI – In, , 1x 4Pin DIN ,
Zasilanie DC18V-19V
Klasa szczelności IP 65 przód
Opcje szkło antyrefleksyjne, wymienne baterie, kamera 5 MP, RFID, Smart Card Reader, Czytnik linii papilarnych

Napisz recenzję

CyberMED  CM-XB24k

CyberMED CM-XB24k

CyberMED  CM-XB24k monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Podobne produkty