Nowe
CyberMed XB24

CyberMed CM-XB24

Nowy produkt

CyberMed CM-XB24  monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

CyberMed CM-XB24

CyberMed CM-XB24

CyberMed CM-XB24  monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Sparuj z wózkiem medycznym bez dodatkowego zasilania.Korzystanie z wózków medycznych stało się wszechobecne w placówkach opieki zdrowotnej. Tabele przyłóżkowe, aplikacje anestezjologiczne, a nawet testy diagnostyczne takie jak ultradźwięki często wykorzystują stacje robocze na kołach. Wysoka cena tych stacji  może powodować że szpitale nie zdecydują się na wyposażenie wszystkich sal w takie rozwiązanie. Monitor medyczny CyberMed CM-XB24 z możliwością wymiany baterii podczas pracy oferuje rozwiązanie tego problemu. Ponieważ nasze monitory XB są zasilane własnymi bateriami litowo-jonowymi i oferują dwa gniazda zasilania prądem stałym, mogą zasilać cienki komputer kliencki, a także dodatkowe urządzenia peryferyjne. W rezultacie szpitale są w stanie sparować te urządzenia z wózkami bez zasilania. Pozwala to na wdrożenie większej ilości udogodnień poprawiając przepływ pracy i wydajności, a ostatecznie prowadzi do większej satysfakcji pacjenta.Antybakteryjne monitory bezpieczne dla pacjenta 

Monitory medyczne  muszą również pozostać wolne od bakterii i innych źródeł infekcji. Obudowy z tworzyw sztucznych do naszych monitorów mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe, zapewniając istotne zmniejszenie  ryzyka rozprzestrzeniania się bakterii,  powłoka ta nie zmyje się z czasem tak jak środki w sprayu.
Monitor medyczny CyberMed CM-XB24 nie posiada wnęk z przodu obudowy, taka konstrukcja sprawia, że jest wodoodporny. Ta wodoszczelna konstrukcja zapobiega uszkodzeniom elementów wewnętrznych przez środki czyszczące i umożliwia bezproblemową dezynfekcję przy użyciu surowych (ale zatwierdzonych) medycznych środków czyszczących. Monitory są odporne na działanie strumieni cieczy pod ciśnieniem. Jest to szczególnie ważne w sterylnych warunkach, w których należy dezynfekować monitory chemicznymi środkami czyszczącymi.


Nasz sklep internetowy oferuje monitor który  posiada  globalny certyfikat UL / cUL 60601-1 i IEC 60601-1. Przeszedł  rygorystyczne testy dlatego jest w 100% bezpieczny dla pacjentów  i nie stanowi zagrożenia radiacyjnego ani elektrycznego.

Możliwość dostosowania do dowolnej aplikacji medycznej

Monitor medyczne oczywiście nie działa same z siebie: musi być podłączony do jakiegoś urządzenia komputerowego. Medyczny monitor LED CyberMed XB24 jest kompatybilny z uchwytem VESA 75/100 mm, co pozwala na umieszczenie go praktycznie w dowolnym miejscu. Stanowi idealne uzupełnienie wózka medycznego, a port HDMI pozwala bezproblemowo łączyć się z nim  za pomocą  komputerów  PC, lub cienkich komputerów klienckich.
Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

AKCESORIA ORAZ OPCJE ROZBUDOWY:

■  Antyrefleksyjny panel dotykowy

■ Szybko wymienialne baterie

■  Moc wyjściowa DC dla urządzeń peryferyjnych

■ Podstawa przeciwdrobnoustrojowa

■  Kamera internetowa 5 MP ( np. dla video połączeń online )

■  Zintegrowany czytnik RFID

■  Czytnik kart elektronicznych

■  Czytnik linii papilarnych

■  Uchwyt ścienny

Wyświetlacz - przekątna ["] 24
Rozdzielczość [pikseli] 1920 x 1080
Jasność 250 nits
Kontrast 1000:1
Ekran dotykowy pojemnościowy
Klawiatura Ekranowa
RFID opcja
Port USB 2x USSB 3.0
Inne porty 2x WiFi AUX, 1x HDMI – In, , 1x 4Pin DIN ,
Zasilanie DC18V-19V
Klasa szczelności IP 65 przód
Opcje szkło antyrefleksyjne, wymienne baterie, kamera 5 MP, RFID, Smart Card Reader, Czytnik linii papilarnych

Napisz recenzję

CyberMed CM-XB24

CyberMed CM-XB24

CyberMed CM-XB24  monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Podobne produkty