Nowe
CyberMed XB24

CyberMed CM- PX24

Nowy produkt

CyberMed CM- PX24 monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

CyberMed CM- PX24

CyberMed CM- PX24

CyberMed CM- PX24 monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Monitory medyczne FULL HD ułatwiają skanowanie 3D i mikrochirurgięMonitory medyczne powinny być w wysokiej rozdzielczości, ale ponadto wypada aby były gotowe  na przyszłość obrazowania cyfrowego. Rosnąca wydajność procesorów komputerowych, zapewnia lekarzom i radiologom najnowocześniejszą technologię obrazowania, a monitory muszą nadążyć za tą technologią.

Trójwymiarowe skanowanie tomograficzne to dzisiaj standard który dostarcza skanów  obszaru problemu pacjenta lub całego ciała. Skany te potrafią  przenikać i renderować układ szkieletowy, mięśniowy, a nawet nerwowy człowieka. Coraz większa dokładność tych skanów powoduje że potrzeba coraz lepszych monitorów aby wykorzystać ten potencjał. 

Operacja  wspomagana robotem jak np. system Da Vinci może teraz działać na częściach ciała, które były kiedyś zbyt niebezpieczne, aby nimi manipulować. Niegdyś  trudne do operowania,  torbiele jajników, można dzisiaj  usunąć za pomocą chirurgii endoskopowej wspomaganej przez  robota. Zbiegi takie wymagają najlepszych możliwych monitorów medycznych, aby uchwycić maksimum szczegółów w tej skali.Antybakteryjna powłoka  monitora bezpieczna dla pacjenta 

Konieczne jest aby monitory medyczne pozostały wolne od bakterii i innych źródeł infekcji. Obudowy z tworzyw sztucznych  produkowane do naszych monitorów mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe, zapewniając zmniejszenie  ryzyka rozprzestrzeniania się drobnoustrojów.  Powłoka ta nie zmyje się z czasem. Wodoszczelna konstrukcja zapobiega  przed uszkodzeniom elementów wewnętrznych i umożliwia bezproblemową dezynfekcję. Monitory mogą wytrzymać działanie strumieni cieczy pod ciśnieniem. Jest to szczególnie ważne w sterylnych warunkach panujących w klinikach czy szpitalach.


Możliwość zastosowania dowolnej aplikacji medycznej

Monitor medyczny oczywiście potrzebuje urządzenia z którego  pobierany będzie sygnał obrazu. Monitor medyczny CyberMed CM- PX24 jest kompatybilny z uchwytem VESA o wielkości  75/100 mm, co pozwala aby  umieścić go praktycznie w dowolnym miejscu. To  idealne uzupełnienie wózka medycznego, a dzięki portowi HDMI możemy bezproblemowo łączyć się z nim  za pomocą  komputerów  PC.

Ekran antyodblaskowy do zastosowań medycznych.

Monitory klasy medycznej CybrerMed mają solidną rozdzielczość, technologię przeciwodblaskową i obudowę przeciwdrobnoustrojową. Technologia antyrefleksyjna pozwala na lepsze wrażenia wizualne niezależnie od warunków oświetleniowych w jasnej sali operacyjnej lub w zaciemnionym pokoju obrazowania. Bez względu na to, gdzie jesteś, nie doświadczysz odblasku, który uniemożliwia przeglądanie danych na monitorze. 

Monitor medyczny CyberMed CM- PX24 dostępny poprzez nasz sklep internetowy może być przydatne w medycynie, ponieważ zmniejszają liczbę urządzeń peryferyjnych zajmujących cenne miejsce. Dzięki ekranowi wielodotykowemu PCAP monitor ten oferuje najwyższą wydajność . Reaguje nawet na dotyk w rękawiczkach chirurgicznych, jest wodoodporny i nie mają na niego wpływu środki czyszczące dzięki czemu można go łatwo czyścić

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

AKCESORIA ORAZ OPCJE ROZBUDOWY:

■  Antyrefleksyjny panel dotykowy

■ Szybko wymienialne baterie

■  Moc wyjściowa DC dla urządzeń peryferyjnych

■ Podstawa przeciwdrobnoustrojowa

■  Kamera internetowa 5 MP doskonała do połączeń online.

■  Zintegrowany czytnik RFID

■  Czytnik kart elektronicznych

■  Czytnik linii papilarnych

■  Uchwyt ścienny

Wyświetlacz - przekątna ["] 24
Rozdzielczość [pikseli] 1920 x 1080
Jasność 250 nits
Kontrast 1000:1
Ekran dotykowy pojemnościowy
Klawiatura Ekranowa
RFID opcja
Port USB 2x USSB 3.0
Inne porty 2x WiFi AUX, 1x HDMI – In, , 1x 4Pin DIN ,
Zasilanie DC18V-19V
Klasa szczelności IP 65 przód
Opcje szkło antyrefleksyjne, wymienne baterie, kamera 5 MP, RFID, Smart Card Reader, Czytnik linii papilarnych

Napisz recenzję

CyberMed CM- PX24

CyberMed CM- PX24

CyberMed CM- PX24 monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Podobne produkty