Nowe
CyberMed CM- PX22

CyberMed CM- PX22

Nowy produkt

CyberMed CM- PX22 monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

CyberMed CM- PX22

CyberMed CM- PX22

CyberMed CM- PX22 monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Monitory medyczne FULL HD ułatwiają skanowanie 3D i mikrochirurgięMonitory medyczne muszą wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości,  aby pasowały do ​​obecnej technologii.

Trójwymiarowe skanowanie tomografem z biegiem czasu stało się bardziej popularne, choćby ze względu na to, że zapewnia pełną, trójwymiarową mapę skanowanego ciała pacjenta. Takie skany  potrafią przenikać, różnicować a także renderować różne warstwy organizmu ludzkiego.  W miarę postępu skany te stają się coraz bardziej dokładne, dlatego również monitory je wyświetlające muszą coraz dokładniej je odwzorowywać.

Operacja zdalna i operacja wspomagana robotem mogą teraz być przeprowadzane  na częściach ciała, które były kiedyś zbyt małe aby nimi manipulować. Wcześniej trudne do usunięcia zainfekowane fragmenty ciała, teraz można usunąć za pomocą chirurgii endoskopowej  wspomaganej robotem.


Monitor antybakteryjny

Monitory medyczne koniecznie muszą pozostać wolne od bakterii i innych źródeł infekcji. Obudowy z tworzyw sztucznych do naszych monitorów mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe, zapewniając istotne zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się bakterii,  powłoka taka nie zmyje się z czasem, tak jak środki w sprayu. Ten monitory medyczny nie posiada wnęk z przodu obudowy, taka konstrukcja sprawia, że ​​monitor jest wodoodporny. Ta wodoszczelna konstrukcja zapobiega uszkodzeniom elementów wewnętrznych przez środki czyszczące i umożliwia bezproblemową dezynfekcję przy użyciu medycznych środków czyszczących. Monitory są odporne na działanie strumieni cieczy pod ciśnieniem.


Monitor medyczny CyberMed CM- PX22 posiada  globalny certyfikat UL / cUL 60601-1 i IEC 60601-1. Przeszedł  rygorystyczne testy dlatego jest w 100% bezpieczny dla pacjentów  i nie stanowi zagrożenia radiacyjnego ani elektrycznego.

Możliwość dostosowania do dowolnej aplikacji medycznej

Monitor medyczny CyberMed CM- PX22 oferowany przez nasz sklep internetowy, oczywiście nie działa sam z siebie: musi być podłączony do jakiegoś komputera. Medyczny monitor LED CyberMed XB24 jest kompatybilny z uchwytem VESA 75/100 mm, co pozwala na umieszczenie go praktycznie w dowolnym miejscu. Stanowi idealne uzupełnienie wózka medycznego, a port HDMI pozwala bezproblemowo łączyć się z nim  za pomocą  komputerów  PC, lub cienkimi komputerami klienckimi.

Zaawansowany technologicznie ekran antyodblaskowy do zastosowań medycznych.

Monitory klasy medycznej CybrerMed mają solidną rozdzielczość, technologię przeciwodblaskową i obudowę przeciwdrobnoustrojową. Technologia antyrefleksyjną pozwala na lepsze wrażenia wizualne niezależnie od warunków oświetleniowych w jasnej sali operacyjnej lub w zaciemnionym pokoju obrazowania. Bez względu na to, gdzie jesteś, nie doświadczysz odblasku, który uniemożliwia przeglądanie danych na monitorze. 

Monitory z ekranem dotykowym zmniejszają liczbę urządzeń peryferyjnych zajmujących cenne miejsce na stole lub blacie. Dzięki  ekranowi  PCAP nasze monitory medyczne oferują najwyższą wydajność zarówno pod względem dokładności, jak i solidności. Ten trwały i wysokiej jakości ekran dotykowy, reagujący nawet na palce w rękawiczkach chirurgicznych, jest wodoodporny i  można go łatwo dezynfekować.

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

AKCESORIA ORAZ OPCJE ROZBUDOWY:

■  Antyrefleksyjny panel dotykowy

■ Szybko wymienialne baterie

■  Moc wyjściowa DC dla urządzeń peryferyjnych

■ Podstawa przeciwdrobnoustrojowa

■  5 MP kamera przednia  ( np. do  video rozmów online)

■  Zintegrowany czytnik RFID

■  Czytnik kart elektronicznych

■  Czytnik linii papilarnych

■  Uchwyt ścienny

Wyświetlacz - przekątna ["] 22
Rozdzielczość [pikseli] 1920 x 1080
Jasność 250 nits
Kontrast 1000:1
Ekran dotykowy pojemnościowy
Klawiatura Ekranowa
RFID opcja
Port USB 2x USSB 3.0
Inne porty 2x WiFi AUX, 1x HDMI – In, , 1x 4Pin DIN ,
Zasilanie DC18V-19V
Klasa szczelności IP 65 przód
Opcje szkło antyrefleksyjne, wymienne baterie, kamera 5 MP, RFID, Smart Card Reader, Czytnik linii papilarnych

Napisz recenzję

CyberMed CM- PX22

CyberMed CM- PX22

CyberMed CM- PX22 monitor medyczny wysokiej rozdzielczości

Podobne produkty