Nowe
CyberMed CM- PX20

CyberMed CM- PX20

Nowy produkt

CyberMed CM-PX20 wysokiej klasy monitor medyczny.

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

CyberMed CM- PX20

CyberMed CM- PX20

CyberMed CM-PX20 wysokiej klasy monitor medyczny.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zaawansowany technologicznie ekran antyodblaskowy do zastosowań medycznychEkran monitora medycznego musi posiadać trzy cechy: jasną, czystą i przejrzystą powierzchnię . Monitory klasy medycznej CYBERMED mają wszystkie te trzy cechy, dzięki solidnej rozdzielczości, technologii przeciwodblaskowej i obudowom przeciwdrobnoustrojowym.

Technologia antyrefleksyjna zapewnia lepsze wrażenia wizualne niezależnie od warunków oświetleniowych w jasnej sali operacyjnej lub w zaciemnionym pokoju do przetwarzania obrazu. Bez względu na to, gdzie jesteś, nie doświadczysz odblasku, który uniemożliwia przeglądanie danych na monitorze. 

Monitory z ekranem dotykowym mogą być przydatne w medycynie, ponieważ zmniejszają liczbę urządzeń peryferyjnych zajmujących cenne miejsce na stole lub blacie. Dzięki opcjonalnemu ekranowi wielodotykowemu PCAP nasze monitory medyczne oferują najwyższą wydajność zarówno pod względem dokładności, jak i solidności. Reagujący nawet na chirurgiczne palce w rękawicach,  trwały i wysokiej jakości ekran dotykowy jest wodoodporny i nie ma na niego wpływu czyszczenie, dzięki czemu dezynfekcja jest dziecinnie prosta.Monitor z powłoką antybakteryjną

Monitory marki CYBERMED muszą również pozostać wolne od bakterii i wirusów. Obudowy naszych monitorów mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe. Personel medyczny wielokrotnie dotykając obudowy monitora, może z łatwością przenosić zarazki, a obudowa antybakteryjna minimalizuje to ryzyko.


Monitor medyczny CyberMed CM-PX20  posiada  globalny certyfikat UL / cUL 60601-1 i IEC 60601-1. Przeszedł  rygorystyczne testy dlatego jest w 100% bezpieczny dla pacjentów  i nie stanowi zagrożenia zarówno radiacyjnego jak i elektrycznego.

Możliwość zastosowania dowolnej aplikacji medycznej

Monitor medyczny CyberMed CM-PX20  jak każdy inny  musi być podłączony do osobnego urządzenia komputerowego. CyberMed CM-PX20 posiada otwory na  uchwyt VESA o rozmiarach 75/100 mm, co pozwala aby umieścić go praktycznie wszędzie. Taki monitor to idealne uzupełnienie wózka medycznego, wbudowany port HDMI pozwali bezproblemowo połączyć się z z komputerem. 

Nasz sklep internetowy oferuje monitory z szerokimi opcjami rozbudowy. Sam możesz wybrać w do dodatkowo wyposażyć wybrany monitor. Może to być kamerkę do internetowych połączeń online, wbudowana w przedni panel lub czytnik linii papilarnych ułatwiający uwierzytelnianie. Listę dostępnych akcesoriów oraz opcji rozbudowy znajdziesz poniżej

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

AKCESORIA ORAZ OPCJE ROZBUDOWY:

■  Antyrefleksyjny panel dotykowy

■  Szybko wymienialne baterie

■  Moc wyjściowa DC dla urządzeń peryferyjnych

■  Podstawa przeciwdrobnoustrojowa

■  Kamera internetowa 5 MP

■  Zintegrowany czytnik RFID

■  Czytnik kart elektronicznych

■  Czytnik linii papilarnych

■  Uchwyt ścienny

Wyświetlacz - przekątna ["] 20.1
Rozdzielczość [pikseli] 1600 x 900
Jasność 250 nits
Kontrast 1000:1
Ekran dotykowy pojemnościowy
Klawiatura Ekranowa
RFID opcja
Port USB 2x USSB 3.0
Inne porty 2x WiFi AUX, 1x HDMI – In, , 1x 4Pin DIN ,
Zasilanie DC18V-19V
Klasa szczelności IP 65 przód
Opcje szkło antyrefleksyjne, wymienne baterie, kamera 5 MP, RFID, Smart Card Reader, Czytnik linii papilarnych

Napisz recenzję

CyberMed CM- PX20

CyberMed CM- PX20

CyberMed CM-PX20 wysokiej klasy monitor medyczny.

Podobne produkty